COFFEETHERAPY
Master Barista

Ana Sayfa Barista Eğitimi Danışmanlık Kahve Hakkında Ürünler Third Wave Coffee İletişim
CoffeeTherapy
Espresso Kahve kültürü, konsepti ve sunumlarıyla ilgili müşterilerin tercihi, değişen içecek alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıyla günden güne yaygınlaşmaktadır.

Günümüz tüketicisi, nerede olursa olsun, sunumun-servis şeklinin satın aldığı içeceğin kalitesini yansıtmasını beklemektedir. Bu yönde talep edilen Espresso bazlı içecekler özellikle lezzetli, Türk Damak Tadına uygunluğu, hafif içimli ve aromatik tatlar sunmaktadır.

Espresso Kahve deneyimi.,CoffeeTherapy ‘nin 2012 yılından beri sahip olduğu deneyimlerle Kahve Sektöründe kaliteye önem vererek yoluna devam etmektedir.

CoffeeTherapy., olarak yurt içindeki ve yurt dışındaki işletmeler için Kurumsal Cafe Zincirleri, Hotel, Café ve Restaurantlar için Espresso Kahve Ürünlerinin Eğitiminde kalitesiyle siz değerli müşterilerimizin isteğe, hedefe ve vizyona göre sistemli ve profesyonel olarak hizmet vermektedir.

İçecek sektörünün ihtiyacı olan uzmanlık ve deneyimi Dünya Standartlarında eğitim, yenilikçi yaklaşımlar ve Üçüncü Nesil Nitelikli Kahve demleme yöntemlerini sağlamak üzere çalışmalar yürütmektedir. “ CoffeeTherapy “, her biri kendi alanında Uzman Master Barista Şefler önderliğinde gerçekleşen Profesyonel ve Amatör Barista eğitimlerinin yanı sıra kurumlara özel eğitimler de vermektedir.

Müşterilerimizin talep ettiği ürünleri, kaliteli hizmet felsefesiyle tedarik etmekle yola çıkan, kaliteyi prensip edinen firmamız, müşterilerine sunduğu ekonomik çözümlerle, felsefesine ve ilkelerine olan bağlılığı kanıtlamaktadır.

CoffeeTherapy., ile çalışmak; güvene, bilgiye, kaliteye ve eğitime desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda bir dost elin size uzanması anlamına gelmektedir.

Hergeçen gün genişleyen müşteri portföyü; dinamik, eğitimli, profesyonel bir ekibin sinerjisi ve yılların deneyimiyle oluşturulmuştur.

Yarının sorunlarını bugünden çözmek ve bu ürünleri size en iyi hizmetle sunmak kuruluşumuzun temel felsefesidir.

Yenilenen Pazar eğilimlerini analiz etmek, alanındaki yenilikleri yakından takip etmektedir.

Sektöründe en iyi olmayı hedefleyen CoffeeTherapy., çağdaş, dinamik ve paylaşımcı bir anlayışla hizmet vermektedir.

Vizyonumuz; Kahvede mükemmelliği sağlamaya çalışmak.

Misyonumuz; İnovasyon, araştırma, eğitim ve iletişim ile Yiyecek & İçecek topluluğunda mükemmelliği yaratmak ve teşvik etmek.
Kariyer Barista Dükkanı
Master Barista
FacebookinstagramThumblrtwitterGoogle PluspinterestYouTubeB
Ankara / Turkey | E-mail: info@coffee-therapy.com
Copyright @ Coffeetherapy Master Barista. For personal, noncommercial use only. For other uses, prior permission required. / All rights reserved.